Haber

Aşk Yok muydu? Hande Erçel – Hakan Sabancı’nın Işık Hızında Gönderdiği Aşkı Karşısında Aygün Aydın

Hande Erçel ile Hakan Sabancı’nın geçtiğimiz aylarda aşk yaşadığı iddiaları magazin dünyasını heyecanlandırdı. Hande Erçel, ‘Hayatımda kimse yok. Beni hayal dünyanıza sürüklemeyin’ açıklamasıydı.

Ardından aynı mekanda görüntülenen çift, bayramdan sonra ilk kez yan yana görüntülendi. Hakan Sabancı’nın ve tabii ki Sabancı’ların korkulu rüyası Aygün Aydın’dan tezat bir gönderme geldi! ?

Hande Erçel – Hakan Sabancı aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü! Nedeni belli, bir yanda Türkiye’nin en çok konuşulan genç oyuncusu, diğer yanda sosyetenin en beğenilen bekarı…

Ancak Hande Erçel, bu aşk kıvılcımlarının magazin gündemine taşınmasının ardından tweet attı; “Aşkın haberi bizim hayal dünyamızdadır” dedi.

Ancak ikilinin aynı katta görüntülenmesi bu aşk iddialarını güçlendirdi… Biri ön kapıdan, diğeri arka kapıdan çıkmaya çalışsa da her yerde konuşulmaya başlandı. ikili yeni bir aşka yelken açar.

Ve iddiaların doğru olduğu ortaya çıktı… Hande Erçel ve Hakan Sabancı çifti, Paris dönüşü İstanbul Havalimanı’nda görüntülendi.

Yüksek sosyetede hızlı yaşamıyla tanınan Hakan Sabancı’nın “Sanırım ciddi bir ilişki” sorusuna “Aynen” yanıtı dikkat çekti…

“Her şey çok güzel gidiyor. Tatilden geldik. Çok teşekkür ederim.” diyen Hande Erçel’in mutlu hali dikkat çekti.

Öte yandan Hakan Sabancı’nın resmen korkulu rüyası olan Aygün Aydın’dan hepimizi şaşırtan bir gönderme geldi!

Aygün Aydın, Ebru Gündeş’in “Hayatta Başarılar Dilerim” müziğiyle Hakan Sabancı’ya gönderme yaptı!

Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile birlikte olduğu dönemin ardından skandal açıklamaları ve paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Aygün Aydın’ın daha önceki açıklama ve açıklamalarına baktığımızda ne diyebiliriz ki; Bu tepki karşısında ters köşe olduk!

Yorumlarda buluşalım…

haber-cilimli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu