Haber

Cumhur İttifakı’nın tepkisini çeken BİM CEO’su Galip Aykaç’a bir tehdit daha: Kardeşlerimiz ona haddini gösterecek.

Zincir marketlerde son dönemde yaşanan fahiş fiyat artışı, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhur İttifakı ortağı MHP’nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den büyük ilgi gördü.

GALIP AYKAÇ’A BİR TEHDİT DAHA

İki liderin tepkilerine ilişkin açıklama yapan BİM’in işvereni Galip Aykaç’ın kullandığı ifadeler büyük tartışma yarattı. Bahçeli’nin “Bizi tehdit eden parti liderlerine söyleyecek sözümüz var. Bu ülkenin güzel insanları sizin yalanlarınıza itibar etmedi” iddiasıyla MHP camiasının karşısına çıkan Aykaç, Aybimaş Piyasalar Yürütme Kurulu’nu da tehdit etti. Kırıkkale’de faaliyet gösteren Önder Ramazan Ayan. gelen

“BU İNANILMAZ DURUMUN DÖNÜŞÜNÜ KESİNLİKLE GÖRECEKTİR”

Ayan, BİM CEO’su Galip Aykaç’a verdiği röportajda, “BİM’in CEO’su denen Cino, devlet büyüklerimize büyük bir haksızlık yaptı. Bu haksızlığın cezasını elbette görecektir. abiler ona yerini gösterecek.Aybimas ailesi olarak BİM’lerin kapatılması için elimizden geleni yapıyoruz.” Aklımıza gelen her şeyi yapacağız. BİM CEO’su devlet büyüklerimize böyle bir haksızlık yapma gücünü nereden alıyor? Sanki onu bu kadar büyüten kim? Onu büyütenleri, liderlerini, işbirlikçilerini, hepsini yere sereceğiz arkadaşlar” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu