Haber

ECHP Genel Başkanı Özgür Özel: ‘Erdoğan’ın sorunu zam, milletin sorunu DEM değil’

ECHP Genel Başkanı Özgür Özel, “Erdoğan milletin derdi DEM değil, milletin derdi zam zam zam zam zam. DEM’i seçti. CHP ayrı parti, DEM ayrı parti. Bizi ziyarete geldiler, dedik. , ‘Gördüğün şey burada. Açıkça gözlerinin önünde.’ ” söz konusu.

Merhum Tunceli Milletvekili Kamer Genç için yarın Tunceli’nin Nazimiye ilçesinde düzenlenecek anma programına katılacak olan CHP Genel Başkanı Özgül Özel, bugün Elazığ’a geldi. Partililer tarafından memnuniyetle karşılanan Özel, açıklamalarda bulundu. Özel, “Kamer Genç gibi dürüst, korkusuz, sözünde duran ama asla yanılmayan ilkeli siyasetimizle siyasette varız. Yanındayız. Tüm CHP’li Kamer kardeşimizle gurur duyuyoruz. Üyelerimiz, Tunceli ve Elazığ halkımız. Bundan sonra hep birlikte olacağız.” Burada olacağız. Buradan Recep Tayyip Erdoğan’a bir kez daha sesleniyoruz. Her zaman polemik yapmak, kavga çıkarmak ister. Sürekli yalan ve iftiralarla partimizi buluşturmak istiyor. Savaşmamızı istiyor. Erdoğan, bizim mücadelemiz yoksullukla, açlıkla, insanların içinde bulunduğu durumladır. Türkiye’, “Türkiye’de büyük bir ekonomik kriz var. İşçileri, özellikle de emeklileri büyük sıkıntıda bıraktınız” dedi.

Özel, “Erdoğan milletin sorunu DEM değil, milletin sorunu zam, zam, zam. DEM olarak DEM’i seçti. CHP ayrı bir parti, DEM ayrı bir parti. Bizi ziyarete geldiler, dedik. “Gördüğünüz şey burada. Açıkça gözlerinizin önünde.” CHP’nin milletin görmediği anlaşmaları, angajmanları, bağları yok. Herkes herkesin gözü önünde ama köklü bir DEM. DEM’i bırakın zamlara bakın. Ödediğiniz emekli maaşı 10 bin lira kimseye yetmez. Önce emekliye zam verin, en az bir emekli maaşı verin. Asgari ücreti verin. Sonra gelin bizimle ilgilenin. Siz bana ‘Özgür Usta’ diyorsunuz, sizi ihlal etmeden çağırıyorum. ustalığımız. Millet aç ve fakir. En düşük emekli maaşı için asgari ücreti ödemeden karşıma çıkmayın. Ben sizinle işim yok. 31 Mart’ta hep birlikte çalışıp değerli olacağız. Başarıya ulaşmak istiyoruz. Elazığ’da 31 Mart adayımız son derece çalışkan, son derece yakışıklı ve Elazığ’a yakışan partimizin bir önceki il başkanına destek olmanızı istiyorum.Nisan ayında Elazığ Belediyesi’ne gelip acı bir kahve içmek istiyorum.Belediyeyi kazanın , “Hadi bir araya gelelim. Elazığ Belediyesi’ni bir partinin belediyesi olmaktan çıkarıp Elazığ’ın belediyesi yapalım. O güne kadar hepinize başarılar diliyorum. Elazığ Belediyesi’ni kazanacağız ve tarih yazacağız” dedi. – ELAZİĞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu