Haber

Genç futbolculardan deprem hassasiyeti

Denizli U16 Ligi’nde oynanan Akkonakspor-Beşyıldızspor maçında oyuncular, Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem nedeniyle üzüntülerini dile getiren ve depremzedelere destek veren bir pankartla çıktı.

“Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. 1866 AFAD depremini AFAD hesabına SMS göndererek yazın” dedi. ‘Bir Nefes’ kampanyamıza katkıda bulunabilirsiniz.

“Sosyal bir mesaj vermek istedik”

Olayı değerlendiren Beşyıldızspor Teknik Müdürü Hasan Metin, sarsıntıdan dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Asrın felaketi olarak nitelendirilen bu depremde ülkemiz maalesef maddi ve manevi büyük bir kayıp yaşamıştır. Binlerce kişi hayatını kaybetmiştir.” 100 insanımız hayatını kaybetti, çok sayıda insanımız yaralandı.İnşallah bu felaketin etkilerini üzerimizden atarak hep ayağa kalkarız.Beşyıldızspor olarak buna dikkat çekmek istedik.Vatandaşlarımız,hassas olan herkes başta olmak üzere, elimizden geleni yaptık ama yine de böyle bir faaliyeti gerçekleştirmek ve toplumsal bir mesaj vermek istedik.Umarım toplumsal yardımlaşma ruhunun oluşmasına da katkımız olmuştur.” – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu