İş

“Genç İnci” programı ile geleceğine yön ver!

İnci Holding, 10’uncu kez düzenlediği Genç İnci Programı ile geleceğin üniversiteden mezun olmaya hazırlanan profesyonellerine eşsiz bir kariyer fırsatı sunuyor. Bu program ile yeni mezunlar, İnci Holding departmanındaki lider konumlarını pekiştiren başarılı projelerde yer alarak kariyerlerinde değerli bir adım atma fırsatı yakalayacaklar.

İnci Holding küme şirketlerinde çalışma fırsatı yakalamak isteyen gençler, 31 Mayıs 2023 tarihine kadar 10. Genç İnci Programı’na başvurabilecek.

Genç İnci Programı ile her yıl yeni mezunlara iş imkanı sunan Dünya devlerinin kendi departmanında saygın bir iş ortağı olan İnci Holding, bu yıl da küme şirketlerine değer katacak yeni Genç İnciler arıyor. Bu yıl 10’uncusu düzenlenen programa katılmaya hak kazananlar, İnci Akademi ile başlayacak hibrit gelişim yolculuğunda farklı modüllerde eğitim alacak ve diğer genç yetenekler ile bir araya gelme fırsatı bulacaklar. yüz yüze grup çalışması yapın. Bu gelişim yolculuğu sayesinde gençler kendilerini keşfedecek ve geleceğin profesyonelleri olma yolunda değerli bir adım atacaklardır.

Ana iş kolu olan otomotiv yan sanayinin yanı sıra hizmet, teknoloji ve sosyal sorumluluk alanlarında faaliyet gösteren İnci Holding, bu programdan mezun olacak gençlere de istihdam olanağı sağlayacak. İnci Holding, Cumhuriyetin 100. yılında programdan mezun olan Genç İncilerin sayısını artırmayı hedefliyor.

Program 6 ay sürmektedir.

Programa katılmak isteyen öğrencilerin üniversitelerin ilgili fakültelerinde 4 yıl öğrenim görmeleri, ileri düzeyde İngilizce bilmeleri, MS Office uygulamalarına hakim olmaları ve üniversite mezuniyet yıllarının 2023 olması gerekmektedir. 6 ay sürer; İnci Holding şirketlerinin Bakım Onarım, Ar-Ge, Lojistik & Tedarik Zinciri, Planlama, Bilgi Teknolojileri, Üretim, Finansman, Talaşlı İmalat, Kurumsal İrtibat ve OPEX departmanlarına personel alımı yapılacaktır.

İnci Holding şirketlerinde iş hayatına hazırlanmak isteyen gençler, Genç İnci Programı’na 31 Mayıs 2023 tarihine kadar başvurabilecek. Ayrıntılı bilgi ve başvuru için https://linktr.ee/inciholding adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu