Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Milletvekilleri Kayserispor’a Moral Desteği Verdi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, TBMM Milli Savunma Kurulu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ve Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy ile birlikte, Süper Lig’in ilk haftasında Galatasaray’ı konuk edecek olan Kayserispor, maç öncesi moral ve motivasyon veriyor. destek verdi.

Kayserispor’u yalnız bırakmayan, şehrin Süper Lig’deki temsilcisi, eski Milli Savunma Bakanı, Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar’ı yalnız bırakmayan Başkan Büyükkılıç, Vali Gökmen Çiçek, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, Erciyes Anadolu Holding CEO’su Alpaslan Baki Ertekin ve Kayseri Pancarcılar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ile birlikte sarı-kırmızılıları tesislerde ziyaret etti. . Trendyol Üstün Lig’in ilk haftasında Galatasaray’ı konuk edecek Kayserispor’a Akar ve Büyükkılıç ve beraberindeki heyet moral ve motivasyon verdi. Akar, Kayserispor Teknik Müdürü Çağdaş Atan ve oyuncularla görüşürken Atan, “Bize çok moral verdiniz, çok teşekkür ederiz” dedi. Türkiye Büyük Millet Meclisi Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Hulusi Akar, futbolcularla sohbet ederek, “Her şey daha güzel olacak. Zor, meşakkatli diyebileceğimiz o dönemler geride kaldı. Her yerde geçerli olan şey moral ve motivasyon. Size destek olan binlerce Kayserili hemşehrimiz. Başarılarınızı büyük bir merak ve inançla bekliyoruz. Başarılar dileriz, teşekkür ederiz, var olun” dedi.

Akar, burada yaptığı açıklamada; “Kayserispor’umuz Kayseri’miz için çok önemli. Kayserispor’umuzun çalışmalarını yerinde görmek için başkandan bilgi aldık. Zaten belediye başkanımız, valimiz de gece gündüz burada arkadaşlarımızın yanındalar, her türlü desteği veriyorlar. temennimiz, temennimiz Kayserispor’un bu sezon çok başarılı olması. Yüksek bir performans göstereceğine inanıyoruz. Bu vesileyle hemşerilerimizi maçlarda her zaman Kayserispor’umuzu desteklemeye davet ediyoruz” dedi.

Başkan Büyükkılıç da şunları söyledi; “Hasret bitiyor sarı kırmızılı aşkımız Kayserispor sahaya çıkıyor. Şehrimizin marka değeri olan sarı kırmızılı takımımızın Kayserispor’umuza destek için yaptığı antrenmanı izleyerek futbolcu kardeşlerimize başarılar diledik. Cumartesi akşamı yeni sezonun ilk maçında Galatasaray’ı konuk edecek” dedi. – KAYSERİ

niziphaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu