Haber

Kocaeli’nin plajları yaza hazır

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli halkının ve çevre illerden gelen tatilcilerin plajlardan en keyifli şekilde yararlanması için tüm hazırlıklarını tamamladı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Belde A.Ş. Şirketin işleteceği halk plajları ise 17 Haziran Cumartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak.

GÜNEŞ UZUN VE ŞEMSİYE KİRALAMA ÜCRETLERİ

Dünyanın en güzel plajları gibi görünmeyen Kocaeli plajlarında şezlong ve şemsiye kiralama fiyatları da yenilendi. Belde A.Ş. Halk plajlarında şezlong ve şemsiye kiralama fiyatları günlük 25 TL, grup olarak (1 şemsiye + 2 şezlong) günlük 50 TL, otopark ücreti günlük 25 TL olarak belirlendi. , ve tuvalet ücreti 5 TL.

Mavinin her tonunun görülebildiği Kerpe Aile Plajı’nda 1 şemsiye + 2 şezlong mürettebat kiralama ücreti günlük 100 TL olarak belirlendi.

Vatandaşlar bu alanlardan Kandıra Kovanağzı ve Bağırganlı’daki çadır kiralama yerlerinde, Cebeci’de çadırların olduğu çadır ve karavan kiralama yerlerinde günlük 50 TL ücret karşılığında kendi çadır ve karavanları ile yararlanabilecekler. ve tatilin ve sahilin bir diğer vazgeçilmez parçası olan kamp alanları. .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu