Haber

LGBT propagandasına geçit yok! Melike Şahin ve Mabel Matiz’e arka arkaya kötü haber

  •     HABER7

El dergisi tarafından düzenlenen stil 2023törende ödül alan LGBT Melike Şahin ve Mabel Matiz’in müzisyenlere adanan bazı konserleri iptal edildi. Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 22 Temmuz’daki konseri iptal edilen Şahin ve Matiz’e kötü haber. Denizli‘dan korkunç haber geldi.

DENİZLİ KONSERİ DE İPTAL OLDU

Melike Şahin ve Mabel Matiz Skandala tepki gösteren vatandaşlar, bu şarkıcıların konserlerinin iptal edilmesini talep etti. Bursa’dan sonra Denizli Büyükşehir Belediyesi ve bugün bir açıklama yaparak örnek bir davranış sergiledi. Vatandaş davetlerine yanıt verme Denizli Büyükşehir Belediyesi19 ve 30 Haziran tarihlerinde kentte özel bir şirket tarafından gerçekleştirilecek. Mabel Matiz ve Melike Şahinkonserlerinin iptal edildiğini duyurdu.

Belediyeden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

Kamuoyuna duyurumuzdur…
Açık Hava Tiyatrosu’nda 19 ve 30 Haziran tarihlerinde özel bir şirket tarafından verilecek olan Mabel Matiz ve Melike Şahin konserleri iptal edildi.


NE DEDİLER?

Elle Style Awards’da ödül kazanan Mabel Matiz, LGBT propagandası yaptı. “Ödülümü Türkiye’den korkusuzca haykırmaya devam eden ve bu anlamda cesaretiyle bana her zaman ilham veren LGBTİ+’lara takdim ediyorum.”dedi.

Melike Şahin “Bütün kardeşlerim, tüm memelerim, incinen yerlerimizi şefkatle sarmaya gücümüz var, bunu biliyorum ve ödülümü hak ettiğimiz düz gülümsemelere ve ödediğimiz bedele adıyorum”kelimeleri kullandı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu