Teknoloji

Mark Zuckerberg Konuların Aylık Kullanıcı Sayısını Açıkladı: Meta’da Herkes Gülümsüyor

Meta çatısı altındaki en yeni sosyal medya platformu. İş Parçacığı , üç ay önce kullanıcılara açıldı. Platformun ilk sürümü oldukça sade olmasına rağmen, daha sonraki web uygulaması Threads, gönderi arama özelliği ve para ödemeden mesajları düzenleme yeteneği gibi ekstralara sahipti. Daha çekiciolmuştu.

Bu durum mikroblog platformu X’in rakip olmasına neden oldu aylık kullanıcı sayıları Aynı zamanda yansımış gibi görünüyor. Yatırımcı toplantısında konuşan Meta CEO’su Mark Zuckerberg, platformun aylık aktif kullanıcı sayısını açıkladı. Buna göre Konular 100 milyonKullanıcıya ulaşmasına çok az bir süre kaldı.

Zuckerberg 1 milyar kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor

Başladığımızdan bu yana üç ay geçti ve gidişattan memnunum.” dedi Zuckerberg, “Topluluğun daha fazla büyümesine odaklandığımız noktaya geliyoruz. Şu ana kadar insanların (platformu) sevdiğini söyleyebiliriz.dedi. Zuckerberg de daha önceki açıklamalarında şunları söylemişti: İş ParçacığıBu konuda iddialı olduğunu gördük.

Meta, daha önce Threads’in tanıtım etkinliklerinde de belirttiği gibi, Twitter Bildiğimiz X ile rekabet edebilecek önemli bir fırsata sahip olduklarına inanıyor. Elon Musk’un X’i “süper uygulama” haline getirmeye çalışırken gösterdiği tepkisel hamleler Meta’yı heyecanlandırıyor.

Zuckerberg’in son açıklaması: “biraz daha olumlu bir milyar insan“sohbet uygulamasını aç” Bir vizyonları olduğunu belirterek, birkaç yıl daha aynı şekilde çalışmaya devam etmeleri halinde bunu başarabileceklerini söyledi. Konular şu anda Avrupa’da mevcut değilYeni AB yasalarından sonra Threads’in bu bölgede artık aktif olmadığını da hatırlatalım.

haberdilovasi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu