Yaşam

Netflix oyuncusu Barton Cowperthwaite’e kanser teşhisi konuldu: ‘Daha iyi bir şekilde geri dönmeyi planlıyorum’

Netflix yapımı ‘Tiny Pretty Things’in oyuncusu Barton Cowperthwaite’e beyin kanseri teşhisi konuldu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan oyuncu, kendisine ikinci aşama glioma tümörü teşhisi konulduğunu duyurdu.

Hastalığın tek tedavisinin ameliyat olduğunu belirten Cowperthwaite, doktorların tümörün büyük bir kısmını çıkarabileceklerinden emin olduklarını söyledi. Ameliyat ve rehabilitasyon sürecinin ardından sağlığına kavuşabileceğini belirten Cowpertwaite, “Geri kalan zamanda taramalar ve kontroller hayatımın bir parçası gibi görünüyor.”

Oyuncu şunları ekledi, “Ailem ve ben ikinci bir görüş almak için birkaç gün harcıyoruz. Gelecek hafta ortası veya sonu ameliyat olmayı planlıyorum. Bu yolculuk hakkında açık olmak için elimden geleni yapacağım. Bundan daha iyi bir şekilde geri dönmeyi planlıyorum. eski ihtişam! Lütfen mümkün olduğunca bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.” “Olabildiğince çok insanla bağlantıda kalmak için elimden geleni yapacağım” diye devam etti. (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu