Ekonomi

Allianz Türkiye’den BES müşterilerine yeni hizmet!

BES alanında daha iyi hizmet vermeyi hedefleyen Allianz Türkiye, yeni hizmeti ‘Allianz Finansal Danışmanlık’ yaklaşımı ile tüm bireysel emeklilik müşterilerine, fon yönetimindeki yüksek performansının yanı sıra.

‘Allianz Finansal Danışmanlık’ hizmeti kapsamında oluşturulan ve bağımsız yatırım danışmanlarının yer aldığı yatırım komitesi, hisse senetlerinden döviz kurlarına, eurobond piyasalarından altın fiyatlarına, piyasalardan etkilenebilecek fon bilgilerine kadar her alanda piyasa görüşleri sunuyor. piyasa koşulları ve farklı yatırımcı profillerine uygun varlık dağılım önerileri aylık olarak sunulmaktadır. müşterilerle paylaşacak.

Bireysel emeklilik müşterilerimin yatırımlarını nasıl yönetmeliyim? hangi fonları seçmeliyim?’ Allianz Türkiye Yürütme Konseyi Lideri Tolga Gürkan, sorularına yanıt aradıklarına değinerek, yeni hizmetleri hakkında şunları söyledi: “Müşterilerimize yatırım yolculuklarında kişiye özel danışmanlık hizmeti verebilmek için yatırım kurulumuz; yatırımlarını yönetirken ihtiyaç duydukları, uygun zamanda ve uygun dağılımda yatırım fırsatları yaratmaktır. Danışman kadromuz, fon performansımız, fon çeşitliliğimiz ve dijital çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu