Haber

Atletlerimiz Kros Şampiyonası’nda Türkiye Üçüncüsü Oldu

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü U16 Atletizm Kadrosu, 4×800 metre yarışlarında Türkiye üçüncüsü oldu.

Türkiye’nin krosta en değerli şampiyonası olan Turkcell Türkiye Ferdi Kros Şampiyonası, yüzlerce atletin iştirakiyle Adana’da yapıldı. Türkiye Kros Şampiyonası’nda büyükler, U20, U18 yaş ve U16 yaş kümesinde 800 metrelik parkurda dört atletle koşulan karışık kadro yarışı yapıldı.

Şampiyonada; Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm Ekibi 16 yaş kümesinde 4×800 metre yarışlarında Nevşehir’i temsil etti.

İbrahim Gökgöz, Zehra Aldatmaz, Melike Ertaş ve Batuhan Ergöz’den oluşan Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm Kadrosu, 34 kadro içerisinde Türkiye üçüncüsü olmayı başardı.

Nevşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran da, şampiyonada birçok değerli rakibini geride bırakarak üçüncülük derecesi elde eden Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü atletleri ve Atletizm Antrenörü Hakan Köstekçi’yi tebrik etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu