Haber

Bahçeli’den Sisi Savunması: ‘Doğru Bir Temastır’

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli partisinin küme toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli’nin gündeminde tepkilere neden olan Erdoğan ve Sisi görüşmesi de vardı. İkilinin görüşümesi Bahçeli tarafından ‘Doğru bir temas’ ifadeleriyle savunuldu. 

Dünya Kupası’nın açılışında bir ortaya gelen iki başkanın yer aldığı kare tartışılmaya devam ediyor.

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli de tartışmaya partisinin küme toplantısında dahil oldu. Bahçeli konuşmasında ‘Sayın Cumhurbaşkanımızın, Mısır Cumhurbaşkanı Sisi ile Katar’da kurduğu temas, hakikat bir temastır. Bize nazaran ardı getirilmelidir. Bununla da kalınmamalı; Suriye Arap Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Beşar Esad’la da görüşme vasadı açılmalı, terör örgütlerine karşı ortak bir irade oluşturulmalıdır.’ tabirlerini kullandı.

Bahçeli, GÜZEL Parti ve CHP’yi hedef aldı!

‘CHP’nin bazı yöneticilerine bakıldığında İstiklal Caddesi’nde bomba patlatan teröristleri ve örgütlerini aklama ve arındırma uğraşında oldukları fark edilecektir. İYİ Parti’nin bazı yöneticilerine bakıldığında aynı tavır ve tutumla hareket ettikleri görülecektir. Bunlar terör örgütlerine bir nevi cephane taşıyan köksüzlerdir. Sorarım sizlere, bu iki partinin HDP’den ne farkı vardır.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu