Ekonomi

Omsan Logistics, Atlas Lojistik Ödülleri’nde 2 ödül aldı

Omsan Logistics, bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Atlas Lojistik Ödülleri’nde intermodal hizmetleri ve kurduğu yeşil lojistik sınırları ile Heyet Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Omsan Logistics açıklamasına göre, Türkiye’de lojistik bölümü medyası ve sivil toplum kuruluşlarının takviyesiyle 13 yıldır verilen Atlas Lojistik Mükafatları sahiplerini buldu.

OYAK Kümesi şirketlerinden Omsan Logistics, geçen eylülde Avrupa’nın güçlü taşımacılık firmalarından Metrans ile Türkiye ve Slovakya arasında kurduğu ortak ithalat-ihracat hattı projesiyle etkinliğin en önemli ödülü olan Jüri Özel Ödülü’ne layık görülürken, Milletlerarası Deniz Taşıması Firmaları Ödülü’nün de sahibi oldu.

Omsan Logistics, entegre, çevreci ve müşteri odaklı lojistik hizmetler sunmayı sürdürürken, yurt içi ve dışında kara yolu, deniz yolu, hava yolu, demir yolu nakliyeciliği, hür ve gümrüklü depo idaresi, mikro dağıtım, proje nakliyeciliği, mesken ve ofis lojistiği, gümrükleme ve sigorta hizmetleri üzere birçok hizmeti müşterileriyle buluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu