Haber

Fatih Terim: Beni her yere gönderebilirler

Fatih Terim, UEFA’nın depremzedelere yardım amacıyla düzenlediği etkinlikte konuştu.

Terim, “Şampiyonlar Ligi finali gibi önemli bir etkinliğin İstanbul, Türkiye’de yapılması için çok çalışan federasyonların geçmiş ve şimdiki arkadaşlarına çok teşekkürler. Ülke için önemli bir iş yaptılar.”söz konusu.

Obur, depremzedelerimize yapılan yardımdır. Bir an önce sağlıklarına kavuşabilmeleri için futbolun birleştirici gücünden faydalanmak adına akıllıca bir iş çıkaran Master Card ve UEFA Vakfı ortaklığına teşekkür etmek gerekiyor. Deprem bölgelerinde çocukları için yapılacak alanlar onlara yapılabilecek en büyük ikramdır. Bu yüzden çok teşekkür ederim. Futbolun bu tür bir uyarlama gücü vardır. Bundan faydalanmalısın. Sadece yumuşatıcı değil, aynı zamanda birleştirici bir güce de sahiptir. Bundan her zaman yararlanmalısınız. Çocuklarımızın bir an önce rehabilite edilmesi büyük bir etken olacaktır. Ben de bu bahiste elimden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğumu, beni her yere gönderebileceklerini söyledim.

Etkinliğe katılan Marco Materazzi için Fatih Terim, “Açıkçası çok mutluyum. Dünyaca tanınan ve İtalya’nın gelmiş geçmiş en iyi oyuncularından biri olan Materazzi ile bir araya geldik. Katkılarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.”dedi.

Tecrübeli hoca sonunda “Yakında parayı atacağım. Çocuklarımızın maçına da böyle başlayacağız. İşin o tarafında hiç bulunmadık ama iş çocuklara gelince her yerde soyunuyorsunuz. Birlikte olmak çok keyifli. Onların saf, temiz ve samimi duygularıyla yan yana olmak güzel.”söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu