Teknoloji

Hayalet Usta Ücretsiz!

GOG ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Sonbahar İndirimi kapsamında Hayalet Ustası ücretsiz Başka bir oyun daha yaşandı. Önceki ikisinde olduğu gibi bunda da sınırlı bir süre var. Ayrıntılar burada.


İlginizi Çekebilir:  Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (31 Ağustos)


Biz bu haberi yazarken altmış üç saat kala ücretsiz Ghost Master oyununa buradan ulaşabilirsiniz. açılan sayfada ‘Çekilişlere gidin’butonuna bastıktan sonra bir sonraki sayfaya geçin. ‘Kütüphaneye ekle’ Düğmeye tıklamanız gerekiyor. Kütüphanenize ekledikten sonra kalıcı olarak sahip olacaksınız.

Ghost Master aslında Steam mağazasında %80 indirimle 2 TL’ye düştü ancak Valve’ın aldığı yeni karar nedeniyle ülkemizde satın alınamıyor. Bunun için indirimin bitip 10 TL olan temel fiyatına dönmesini beklemek gerekiyor.

Ghost Master Ücretsiz Olarak Dağıtılıyor

Gravenville kasabasında geçen oyun oldukça eğlenceli dakikalar vaat ediyor. Akıl hastanesi, askeri üs, kız öğrenci yurdu, polis karakolu dahil on bir farklı yerde ortaya çıkan on beş farklı senaryo aracılığıyla hayaletleri yönlendirerek halkı terörize etmek. Elbette en uygun strateji ve kaynak yönetimiyle çözülmesi gereken bulmacalar ve gizemler de var.

guneyhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu